Fotbal
Lyže
Nohejbal
Jméno:
Heslo:

Nová registrace

Soustředění se blíží

Diskuse (0)

01.07.2015 – Soustředění lyžařského oddílu Staré Splavy 4.7. - 11. 7.20145 Letního výcvikového tábora ve Starých Splavech se zúčastní 26 dětí a 23 dospělých.Zaměření tábora - letní příprava lyžařů, pohyb v přírodě - běh, výlety, jízda na kole, jízda na in-line bruslích (dle vybavení dětí - není podmínkou), hry, koupání a utužování kolektivu.  

Soustředění se blíží Odjezd sobota 4.7.2015 z Lučan od chalupy v Lučanech na Kostelním vrchu cca v 9.00 hod. Služby v táboře začínají obědem 4.7. a končí snídaní dne 11. 7. stravování je plná penze, snídaně, oběd, odpolední svačina a večeře. Stále bude k dispozici v barelu čaj nebo šťáva.Sraz v 8.00 hod. nakládání kol na přívěsné vozíky. Kdo pojede sólo ideální čas 11.30 hodin v kempu Holidey camp ve Starých Splavech. Pro ty, kteří netuší kde to je odkaz zde: http://www.holidaycampstaresplavy.cz/index.html


Ubytování v chatkách. Rozdělení do chatek je připraveno a bude se během týdne měnit na základě příjezdu a odjezdů účastníků. Doporučujeme vzít si povlečení nebo vlastní spací pytle.

Výbava účastníků: kartička zdravotní pojišťovny, sportovní oblečení - trička, šortky, spodní prádlo, tepláky, bunda, čepice, sluneční brýle. Sportovní obuv na běhání, ponožky, gumové holinky, pláštěnka, oblečení na spaní, kapesníky, ručník a osuška, plavky, hygienické potřeby. U malých dětí jsou potřeba i rukávky na plavání nebo kruh. Pokud možno kolo, přilbu, rukavice na kolo, plastovou láhev na pití. V případě in-line bruslí i chrániče.


 

 
- Vladimír Kolman -

Počet komentářů: 0 | Diskuse | Počet přečtení: 910 | Vytisknout

 

Hodnocení Hodnocení

Oznámkuje článek jako ve škole, aktuální známka: 3 / Počet hlasů: 2

         

 

Zpět na homepage lyžování | Archiv aktualit

 

Oddíl běžeckého lyžování

  Ski club Wolfganga Samesche Lučany n.N.

Oddíl se věnuje závodnímu běžeckému lyžování dětí a mládeže.

Oddíl lyžování má dlouholetou tradici. Byl založen v roce 1962 několika nadšenci běžeckého lyžování. Lučanské naděje trénoval Wolfgang Samesch, jehož jméno nese náš oddíl. Pod jeho vedením dosahovali jeho svěřenci velikých úspěchů v krajských, ale i v republikových soutěžích, odkud přinášeli kovy nejcennější. Lučanští byli vidět i na mezinárodních závodech.

Dnes pokračujeme v této náročné práci dál. Učíme a vychováváme další generace lyžařských závodníků.

 

 

Ke stažení:

Směrnice Ski clubu - Informace o příspěvcích (platné od 4.4.2019)

Termínová listina přespolních běhů 2019

 

 

Tréninky

pondělí 

16.30-18.00 hodin

Sokolovna

 

Anketa

Byl(a) jste letos na lyžích?
 
72% Ano
 
28% Ne

Celkem hlasů: 161

Hlasovat >>

homework help ministry of labour uae contact essay a a m help call center essay writing services plagiarism detector trial and error If a service thinks it can convince customers through mere words then it’s wrong. We have made a list of the best paper writing services of 2016 in order to make it clear for you which services were the best and most trustworthy last year. On getting that assignment, the next search is for an online service. If you want to find out what writing services are popular in 2017 you can do it now with the help of TopWritersReview. They go ahead to convince their customers from all over. essay writing help nhl standings espn 2014 The costs incurred in advertising to the audience in order to earn more customers are a lot. That's why we constantly check all the writing services. essay writing service australia sydney attractions for kids essay writing service legitimacy of authority However, everything changes and we try to keep up with the times. college essay writing about yourself Perfection is so important Every service is striving to be the best. Their efforts have been paid back: students are embracing essay services more than ever. case study best buy rowe limitations com and order from the best companies. essay writing service ranking lists of christmas games breaking dawn book report help website But only one and genuine thing speaks for the service: quality and reliable. Top essay writing services are identified by their reliability and high quality products. essay writing services montreal incident reports essay writing service brisbane news magazine the week The same applies to top essay writers. The list that pops out is endless and where confusion begins. The growing number of essay writing services is completely overwhelming. essay editing service toronto sunset sunrise chart Why Top Writing Services List So Important? essay editing service toronto star horoscope Sure enough, it’s hard to miss an essay writing service by the few steps you make. Every essay writing service is striving to be on top. There is no way a top essay writing service can host writers who are not qualified academically and professionally. essay writing service ukraine crisis 2015 news i need help writing a descriptive essay about disney
 

Město Lučany Palén Mittlehner Pivovar Rohozec Nadace Preciosa

© TJ Lučany nad Nisou 2008, Desing&program © VisionWorks 2008 Všechna práva vyhrazena. Powered by Vision Web Builder & Football League Manager.