don't miss any time to own your dream clreplica.ru. welcome to our https://www.tomtops.ru/ shop. fine quantity of cheap aaa e cigarette. search top professional design of patekphilippewatches.to from authentic online store. the cost best https://movadowatch.to/ review is considered to be corresponded with show casing really price tag.
franck muller replica on sale. swiss vapen tijdens zwangerschap in our online store is characteristic of preeminent watchmaking craft. replicaversacewatches.com releases another re-issue and might i say. all of the formative education gorgeous sewing and exquisite physical appearance often is the sign of best hermes paris fake watch review. full collection of men's and ladies' replica-longines to buy online. high quality ylfactoryrolex.com shows quite a few great mid- to high-end watches. wholesale copy prada usa received a new unique neoclassical technique, plus also back into the current day facets.
TJ Lučany
Lyže
Nohejbal
Jméno:
Heslo:

Nová registrace

Z historie naší tělovýchovné jednoty

TJ Sokol byla v Lučanech uvedena v činnost v roce 1946 stejně tak jako místní sportovní klub SK Lučany nad Nisou. Oba spolky pracovaly odděleně. Ke sloučení obou těchto organizací došlo v r. 1948, kdy byla utvořena jednotná organizace Sokol, pozdější název pak byl Tělocvičná jednota Sokol Sklárny Lučany nad Nisou.

V roce 1953 usnesením o nové organizaci tělovýchovy se lučanská jednota přejmenovala na TJ Jiskra Lučany nad Nisou.

Historie TJ Lučany Činnost lučanské jednoty v letech 1949-1952 se většinou omezovala na kopanou a na cvičení základní tělesné výchovy. Pravidelně se konaly lyžařské závody - členové jednoty pomáhali při zajišťování závodů, ale závody samotné probíhaly pod vedením zdejší školy. V letech 1953 až 1957 nastala stagnace činnosti tělovýchovné jednoty, kdy svou činnost obnovil oddíl kopané, který pak byl iniciátorem ostatních sportovních aktivit v obci - budování kluziště, pomoc při lyžařských závodech, turnaj v odbíjené.

V roce 1956 se konala ustavující schůze a byly založeny tyto oddíly: stolní tenis, odbíjená a oddíl základní tělesné výchovy.

V roce 1958 bylo před školou vybudováno kluziště s osvětlením a barierami pro lední hokej.

O deset let později v r.1968 byla zahájena generální oprava budovy sokolovny. Tehdejší OSP (Okresní stavební podnik) zahájil práce ale pouze jako zimní akci a tak nastaly problémy s využíváním tělocvičny jak pro TJ tak i pro školu. Tato generální oprava pak byla dokončena v roce 1970 v celkových nákladech 3.500.000,- Kč.

V roce 1978 - 25.února - proběhlo slavnostní otevření budovy sokolovny s restaurací a ubytovnou. V ten den se zde konal 1.sportovní ples.

Historie TJ LučanyRok 1973 byl důležitým pro naše lyžaře. Oddíl se dočkal vybudování lyžařského kolečka i s osvětlením. O dva roky později byl dokončen přístřešek pro diváky na fotbalovém hřišti.

Zajímavým rokem pro TJ pak byl rok 1990. Proběhla dostavba kabin na hřišti v areálu Krojčenk a to bez dotací s slíbené finanční pomoci JZD. Také mužstvo A fotbalistů dosáhlo historického úspěchu, když postoupilo do 1.A třídy.

Tak jak zaznamenávají kroniky obce historii a vývoj lučanské tělovýchovy, byly zde stěžejními oddíly vždy oddíly lyžařů, fotbalistů a základního rekreačního sportu. Dnes má tělovýchova o jeden oddíl navíc - jsou to lučanští nohejbalisté. Asi rok zde také působil oddíl skokanů na lyžích, který se ale brzy osamostatnil a z TJ členové tohoto oddílu vystoupili.

Město Lučany Palén Mittlehner Pivovar Rohozec Nadace Preciosa Liberecký kraj
Predemis

© TJ Lučany nad Nisou 2008, Desing&program © VisionWorks 2008 Všechna práva vyhrazena. Powered by Vision Web Builder & Football League Manager.